home O firmie Wycena Projekt Montaż Serwis Kontakt

ul. Dmowskiego 7A
05-850 Ożarów Maz
.
tel/fax: (22) 722-12-02
tel: 796-432-832

certyfikat iso
certyfikaty
 
:: O firmie
heatec aska

Nasza firma, działalność gospodarczą w zakresie projektowania w budownictwie i kierowania realizacjami inwestycji rozpoczęła jako ASKA Sp. z o.o. w 1987 roku. Od 1990 roku specjalizujemy się w instalacjach grzewczych nadmuchem ciepłego powietrza. Od 1996 roku jako HEATEC-POLSKA zajmujemy się wyłącznie instalacjami grzewczymi nadmuchem ciepłego powietrza, klimatyzacyjnymi i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) oraz gruntowymi wymiennikami ciepła (GWC), świadcząc usługi w zakresie projektowania, sprzedaży, montażu i serwisu. Zrealizowaliśmy już kilka tysięcy instalacji na terenie całego kraju. Posiadamy bogate referencje w bardzo szerokim zakresie techniczno-funkcjonalnym.
Instalowane przez nas systemy sprawdzają się idealnie w naszych warunkach klimatycznych w obiektach takich jak: domki jednorodzinne, restauracje, biurowce, hale przemysłowe, salony, bary, puby, obiekty zabytkowe, szpitale itp.

W chwili obecnej HEATEC to 2 oddzielne - współpracujące ze sobą firmy, działające na terenie całego kraju. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Każda placówka posiada własne zaplecze projektowe, techniczno - handlowe, produkcyjne oraz serwisowe. W ten sposób unikamy korzystania z pośrednictwa innych firm oraz podwykonawców, co pozwala nam zachować przystępne ceny i wysoką jakość wykonywanych usług. Wszelkie oferowane przez nas prace instalacyjno - montażowe wykonują wyłącznie uprzednio wyszkoleni monterzy firmy HEATEC-POLSKA. Nasi pracownicy, odbywają szkolenia w zakresie montażu i serwisu w USA i Francji. Pozwala to, na systematyczne podnoszenie ich kwalifikacji oraz stały rozwój firmy. Młody zespół zapewnia zdolność nieszablonowego myślenia oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych. Jednocześnie nadzór doświadczonych projektantów zapewnia fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym.

Staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasi projektanci spotkają się Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją pomocą i wiedzą fachową oraz sporządzą niezobowiązującą ofertę na wykonanie systemu nadmuchowego.

W czerwcu 2004 firma HEATEC-POLSKA wdrożyła system zarządzania jakością
ISO 9001:2000.

Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Ożarowie Mazowieckim
przy ul. Dmowskiego 7A, gdzie posiadamy salon wystawowy.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, bądź poprzez e-mail.
Zapraszamy do współpracy!Nasi partnerzy:

Heatec Kraków
31-342 ul.Radzikowskiego 156
tel: (12) 638-28-00 do 04
fax: (12) 638-28-05